Resutatliste Solrennet 2017

Postet av IL Forsøk den 4. Mar 2017

Solrennet 2017

Resultatliste

04.03.2017

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter

G 8 år 1 km fri

Fredrik Sagen Michelsen Kirkenes & Omegn SK 04:39

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

J 8 år 1 km fri

Oda Sagen Michelsen Kirkenes & Omegn SK 09:01

Risten Máijá Aasprong Ilar, IL 08:52

Madelene Davidsen-Larsen Kirkenes & Omegn SK 06:45

Ilja Birgitte Johnsdatter Sand Polarstjernen, IL 07:04

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

G 9 år 1 km fri

Alexander Bruun Fløgstad Polarstjernen, IL 04:24

Ingvar Dervola Johansen Forsøk, IL 04:23

Johan Pekka Pettersen Polarstjernen, IL 05:00

Juhàn Niillas Aasprong Ilar, IL 04:05

Troy Økland Båtsfjord Sportsklubb 04:41

Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5

J 9 år 1 km fri

Mathea Stubnova Staalesen Kirkenes & Omegn SK 05:00

Frida Rasmussen Kirkenes & Omegn SK 06:06

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

G 10 år 1 km fri

Simon Andreas Sand Polarstjernen, IL 03:58

Kristian Bernhardsen Polarstjernen, IL 04:18

Alexander Kristiansen Polarstjernen, IL 03:41

Johan Harila Reiersen Polarstjernen, IL 03:55

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

J 10 år 1 km fri

Lina Traa Celius Sandnes IL 04:14

Oda Sofie Mietinen-lindbäck Polarstjernen, IL 04:32

Vårin Haugsnes Båtsfjord Sportsklubb 04:34

Ida Onseng Vadsø SK 06:30

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

G 11 år 2 km fri

1 Nikolai Smith Kirkenes & Omegn SK 05:45

2 Herman Andreas Rystrøm Vadsø SK 06:11 00:26

3 Are Hansen-Lind Vadsø SK 06:58 01:13

4 Julian Onseng Vadsø SK 07:08 01:23

5 Vegard Laurila Sandnes IL 13:36 07:51

Antall 5 Påmeldte: 5 Startende: 5

J 11 år 2 km fri

1 Selma Stubnova Staalesen Kirkenes & Omegn SK 06:23

2 Mia Christiansen Polarstjernen, IL 06:41 00:18

3 Stine Vibeke Reisænen Ilar, IL 07:44 01:21

eTiming versjon 3.0 04.03.2017 13:24:42 Side:1

Solrennet 2017

Resultatliste

04.03.2017

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter

J 11 år 2 km fri

4 Aina Dikkanen Margit Ilar, IL 08:07 01:44

5 Aila Theasdatter Ingilæ Sandnes IL 08:14 01:51

6 Hannah Maret Bongo DikkanenIlar, IL 08:50 02:27

Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6

G 12 år 2 km fri

1 Iver Thude Petterson Ilar, IL 05:26

2 Tobias Stegavik Kirkenes & Omegn SK 05:56 00:30

3 Marius Andre Bernhardsen Polarstjernen, IL 06:02 00:36

4 Hans Håkon Rystrøm Vadsø SK 06:40 01:14

5 Truls Johnsen Vadsø SK 07:05 01:39

6 Martin Strøm Kirkenes & Omegn SK 07:27 02:01

Antall 6 Påmeldte: 6 Startende: 6

J 12 år 2 km fri

1 Emiili Porti Inarin Yritys 05:30

2 Hedda Halvari Sandnes IL 05:54 00:24

3 Emma Josefine Mietinen- Polarstjernen, IL 06:39 01:09

4 Bodil Johnsen Vadsø SK 06:57 01:27

5 Elise Vonka Kirkenes & Omegn SK 07:12 01:42

6 Synnøve Samuelsen Kirkenes & Omegn SK 07:46 02:16

7 Emilie Davidsen Larsen Kirkenes & Omegn SK 08:20 02:50

8 Matilda Lønning Webber Kirkenes & Omegn SK 08:41 03:11

Antall 8 Påmeldte: 8 Startende: 8

G 13 år 3 km fri

1 Alexander Mietinen Polarstjernen, IL 08:33

2 Petter Dervola Johansen Forsøk, IL 08:39 00:06

3 Magnus Mietinen Polarstjernen, IL 08:50 00:17

4 Brian Wickstrøm Kristoffersen Polarstjernen, IL 09:10 00:37

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

J 13 år 3 km fri

1 Nora Haugsnes Båtsfjord Sportsklubb 09:58

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

G 14 år 3 km fri

1 Kyrill Emil Lind-Hansen Kirkenes & Omegn SK 08:31

2 Henda Dikkanen Margit Ilar, IL 09:41 01:10

3 Julius Riel-Saua Forsøk, IL 10:59 02:28

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

J 14 år 3 km fri

1 Elen Kristine Petterson Ilar, IL 09:06

2 Malin Brandtzæg Båtsfjord Sportsklubb 09:38 00:32

3 Ida Loe Eriksen Båtsfjord Sportsklubb 10:37 01:31

4 Anna Ingrid Rasmussen Båtsfjord Sportsklubb 11:29 02:23

Antall 4 Påmeldte: 4 Startende: 4

eTiming versjon 3.0 04.03.2017 13:24:42 Side:2

Solrennet 2017

Resultatliste

04.03.2017

Plass Navn Klubb Distrikt Tid Etter

G 15 år 5 km fri

1 Robin Stegavik Kirkenes & Omegn SK 15:26

2 Sivert Samuelsen Kirkenes & Omegn SK 16:37 01:11

Antall 2 Påmeldte: 2 Startende: 2

J 15 år 5 km fri

1 Sofia Helander Båtsfjord Sportsklubb 17:48

Antall 1 Påmeldte: 2 Startende: 1

G 16 år 5 km fri

1 Iver Sildnes Olsen Kirkenes & Omegn SK 17:03

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

J 16 år 5 km fri

1 Thea Loe Eriksen Båtsfjord Sportsklubb 20:24

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

M 17 år 10 km fri

1 Sander Rasmussen Kirkenes & Omegn SK 31:27

Antall 1 Påmeldte: 2 Startende: 1

M 18 år 10 km fri

1 Sindre Rognmo Johansen Kirkenes & Omegn SK 26:33

2 Ole Marius Jørgensen Vadsø SK 27:29 00:56

3 Sander Rosanoff Vadsø SK 28:24 01:51

Antall 3 Påmeldte: 3 Startende: 3

Menn senior 10 km fri

1 Piera Niillas Tobiassen Forsøk, IL 25:33

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

Kvinner senior 5 km fri

1 June Rognmo Kirkenes & Omegn SK 16:23

Antall 1 Påmeldte: 1 Startende: 1

eTiming - www.emit.no 04.03.2017 13:24:42 Side:3




Kommentarer

0 Kommentar

Logg inn for å skrive en kommentar.

Powered by: Bloc